Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

 
Naše úspěchy na výstavách =) 
 
Na první výstavě jsem byla s Briseonkou v Brně v Lužankách v říjnu 2008, posuzovatelé byli z Anglie a Briseonka si odnesla diplom za druhé místo v kategorii Samice nekastrovaná sable:
 
Diplom z Brna (3).jpg
 
PL z Brna.jpg
 
Na další výstavu jsme spolu jeli do Prahy 7. 3. 2009. Zase byla Briseonka druhá v kategorii Nekastrovaná samice tchořovitého zbarvení. (na výstavě posuzovatelé z Německa) 
Dostala mimo jiné i krásou modrou stužku:
Stužka (4).jpg
 
7.11.2009 jsme jeli na výstavu na Slovensko do Modré. Na této výstavě se Bris moc nedařilo, takže se umístila až pátá, proto diplom nemáme :) S Jazzem jsem byla taky na výstavě v Modré na Slovensku, jako s Briseonou, Jasper se umístil jako druhý (ze čtyř, protože byly v jeho skupině přihlášené jen 4 fretky, tak se dával diplom jen za první místo), také byl posouzený na chovnost, jako vhodný (doporučen) k chovu. 
 
 
Na Slovensku se umístil jen Ron na třetím místě v kategorii Samec nekastrovaný v barvě white patterns.
Fotografie0374.jpg
 
A 13. 2. 2010 jsme jeli zase do Prahy a Briseonka byla třetí (z 11 přihlášených) opět v kategorii Nekastrovaná samice v barvě sable. (opět posuzovatelé z Anglie)
 
 
Briseončina stužka - oranžová za třetí místo - 2010 
Fotografie0256.jpg
 
Jasper na výstavě v Praze (2010)  se umístil jako druhý v kategorii Samec junior v barvě sable.
A dostal fialovou stužku.
Fotografie0250.jpg 
 
A Ron na výstavě v Praze 2010 byl na druhém místě v kategorii Samec nekastrovaný v barvě other patterns.
A dostal stejnou fialovou stužku jako Jasper.
 
 
 A 21. února 2010 na Valentýnském srazu fretkařů v Brně - Lužánkách byl Jazz posouzený na chovnost, a ze třech posuzovaných freťáku byl na 1. místě.

 
Po roce jsme se zase dočkali a mezinárodní výstavu jsme měli přímo tady v Brně. Začnu Briseonkou, protože ta jediná se mi neumístila ani v barvě, a přitom je tak hezká :) Měla hodně konkurentek a tak jí ani 98 bodů ze 100 nestačilo :) 
 
Ron měl zase naopak méně početnou skupinu kastrovaných samečků a tak se umístil jako 3. ze všech kastrovaných samečků na výstavě. Dostal krásný zelený diplom:
A mimo jiné ještě sošku:
 
Jasperovi se také moc dařilo, umístil se na 2. místě v kategorii sameček nekastrovaný v barvě tchořovité, dostal také diplom:
Potom ale pokračoval a umístil se na 2. místě i ze všech nekastrovaných samečků celkově, dostal další diplom:
A sošku: 
 
A to nejlepší jsem si musela nechat na konec. Moje nejmladší Beruška se umístila jako 1. v kategorii nekastrovaných samiček v barvě černo-tchořovité, dostala diplom:
a sošku:
 
Pak ale také pokračovala a byla 1. ze všech nekastrovaných samiček, také měla diplom:
krásnou cenu:
a stužku:
 
To ale ještě pořád nekončila, protože se dostala do 6tice nejlepších fretek z celé výstavy a nakonec vyhrála i BIS (Best in show - nejlepší fretka celé výstavy), a dostala třetí diplom:
krásnou, velkou cenu:
a nádhernou stužku:
 

 
14. 1. 2012 jsme jeli na Mezinárodní výstavu do Prahy, vzala jsem Berušku a Muffina =) Beruška se umístila na 2. místě ze všech nekastrovaných samiček na výstavě, ze všech barev (z 26) :) Ze 100 bodů dostala 99! Takže dostala diplom, pohárek a krásnou stužku! Beruška a její ceny ještě na výstavě:
 
Muffinek se neumístil :) Ale dostal krásných 98 bodů ze 100.

 

17. 11. 2012 - jsme jeli za Olympiádu a klubovou výstavu, která se konala na Slovensku v městečku Modra. Jel Jasper a Beruška, Jasperovi se nechtělo a ještě ani nevypadal krásně, tak nic nevyhrál :D tady jsou fotky Beruščinách diplomů a stužek :)

Diplom za 2. místo na výstavě - Beruška

2. místo ve slalomu - Beruška

3. místo v panáčkování - Beruška

2. místo v rychlostní dráze - Beruška

24. února 2013 se zůčastnila Mezinárodní výstavy fretek v Brně Beruška a Aisha, konkurence byla veliká a tak se ani jedna holčička neumístila, ale Aisha se líbila víc a tak získala titul GRANDCHAMPION

 

 17. listopadu 2013 jsme s Flynnem a Emily vyrazili až do daleké Budapeště na Mezinárodní výstavu fretek. Na výstavě bylo asi 97 freteček ... umístila se Emily na 4. místě a Flynn na 3. místě ve svých kategoriích.
TOPlist